1 / 4
Brusna hartija lenta (smirgla)
13.000 МКД
26.05.2022 13:26

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Brusna hartija rolna
granulacija 40"
dolzina 17.4 m
sirina 94.5 sm
proizvodstvo EU
CENA 13.000 den.
INFORMACII NA TEL.070577553

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
078357035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам