1 / 1
Prodavam 3G usb modem huawei k3770, raboti so A1 karticka.
600 МКД
30.06.2020 22:41

Битола / Битола

Prodavam 3G usb modem Huawei k3770 od vodafone. Raboti samo so Vip (A1) karticka.


Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071397725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам