1 / 10
Freza-Cirkular
1.500 €
25.12.2022 16:15

Битола / Битола

Germanski Frezi - Cirkulari marka STUTZ i marka CONDECTA za secenje na Kamen,Bekaton,Blok,Cigla,Granit i dr raboti rabotat na suvo i vodeno secenje so dijamantski pili do 500-550 mm Cirkularite se vo mnogu dobra sostojba

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Majstori za KAMEN i PLOCKI
Majstori za Kamen BITOLA
Потврден огласувач
+38975393939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам