1 / 4
prodavam 2x400W odlicni zvucnici
16.000 МКД
Цената не е фиксна
19.10.2020 00:15

Аеродром / Скопје

Prodavam zvucnici 12" bass so visokotonci odlicni za domasno muzicko uzivanje i zurki. Odlicen zvuk so dlabok bass. Zvucnicite se vo perfektna sostojba, mozete da gi vidite koga sakate.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078338968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам