1 / 4
SUZUKI KINGQUAD 750cc 4X4
6.000 €
21.03.2020 00:50

Струга / Струга

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2011

Модел:

Suzuki

Километри:

10000

Se prodava suzuki kingquad 750cc 4x4 greaci na racki gumi novi ulje filtri smeneti kuka sajla
kufer nemat nikakvo slozuvanje vo nego spremen za sezona povejce info na tell 077-924-144

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
77924141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам