1 / 5
Seat Ibica cordoba 1.4 16v na delovi
12 €
15.08.2021 21:02

Кратово

Марка:

Seat

Модел:

Cordoba

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

7 kw / 10 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se sto vi treba za seat ibica cordoba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078361787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам