1 / 1
Lenovo G460
70 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2020 10:58

Делчево / Делчево

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Lenovo G460 so pentium P6200 procesor, 2Gb ram memorija, posebna graficka m310 Cuda.Baterija ne drzi. problemi nema nikakvi skrieni.
za info na 075 329 348

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075240693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам