1 / 2
YAMAHA CDX-730E VRVEN I ODLICNO SOCUVAN CD
7.000 МКД
Цената не е фиксна
08.06.2022 18:05

Карпош / Скопје

Vrven i odlicno socuvan. Redok i cenet.CD pleer.
Dvoen BB konvertor.
Cita se mozno..
So originalno dalecinsko.
Od moja licna kolekcija.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070349382
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам