1 / 6
Домашни јајца
15 МКД
20 МКД
26.01.2023 08:55

Кисела Вода / Скопје

Продавам јајца од домашни кокошки чувам 30тина ги хранам со сопствена храна (пченица јачмен пченка листови од зелка марули)...
100 % природни ТАБЛА ЈАЈЦА=500 ДЕНАРИ
Тел 075 609 879 Никола

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075609879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам