1 / 7
Golf 5 skoda servo letva elektricna 1.9 Tdi 2.0 tdi
130 €
05.07.2022 09:51

Битола / Битола

Letvata pasira za Golf5 skoda octavia ispravna 100% komplet so. Krajcinja I instalacija ???????????? NAPOMENA !!!!!!!!!!!!! Mozi I na golemo poseduvam uste 10 parcinja cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

XxxxxxX
Потврден огласувач
070207969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам