1 / 3
Niva vo Dracevo
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2023 09:06

Карпош / Скопје

Квадратура:

1620 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata se naogja vo Dracevo, vo mestoto Vodeniciste, katastarska opstina Dracevo 2.
Nivata ima svoj direkten pristap od glavniot pat.

Parceli - (1619,5m2):

* Glavna parcela (1353,72m2)
- 7491/2 - 1250m2
- 7494/3 - 3,04m2
- 7492/3 - 5,52m2
- 7496/4 - 40,49m2
- 7494/3 - 13,64m2
- 7500/3 - 14,3m2
- 7498/2 - 26,73m2

* Vlez (265,73m2)
- 7494/2 - 163,67m2
- 7492/2 - 102,06m2

SO DOKUMENTI - IMOTEN LIST, SE E CISTO!

TELEFON ZA KONTAKT - 070581592

Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Borjan
Потврден огласувач
071711902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам