1 / 1
Se prodava opransko domasno crveno vino od sorta Moldavija
100 МКД
Цената не е фиксна
18.07.2021 21:46

Демир Капија / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Se prodava domasno organsko, crveno,desertno vino od sorta Moldavija , pakuvano vo sisinja 0,75 ml, proizvedeno 2008, 2010, 2012, 2016 i 2018 godini, kvalitetno, bez nikvakvi himiski dodatoci. Ako kupuvate edna kutija gratic edno sise. Povelite. 078988255, 079284080.

Категорија: Храна и готвење / Вина / Champagner

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
079284080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам