1 / 1
Се продава Маршал 100 вати...
500 €
21.11.2022 11:54

Кавадарци / Кавадарци

Се продава или заменува за по мал Маршал лабаш , Маршал 100 вати...

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Pepi Angelov
Потврден огласувач
075522847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам