1 / 6
TRODAT PECAT GRAVER - LASERSKO GRAVIRANJE
5 €
18.03.2020 09:58

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

💥 Ласерско Гравирање на сите видови Метали и Неметали!

💯🥇⏰ Брз рок на изработка и екстра квалитет.

🏡 Локација: Спроти влезот на Црвената Катна Гаража кај Судот. (Адвокатска Улица)

📱 072 221 600
📞 02 3 111 287

📧 trodatgraver@gmail.com
📧 pecatgraver@gmail.com

🌏 https://trodatpecati.mk/proizvodi/lasersko-graviranje/

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

Trodat Pecat Graver
ул. 1737 Бр.4/2 (Адвокатска улица-Спроти Црвената Катна Гаража), Скопје
Потврден огласувач
072221600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам