1 / 7
Oригинал Вилерови гоблени
3.000 МКД
Цената е фиксна
03.01.2023 14:17

Скопје Центар / Скопје

Продавам оригинал Вилерови гоблени везени со оригинал конци, стари 45год.Komplet...

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Рамки и слики

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070344467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам