1 / 12
LED OSVETLUVANJE KOMPLET PROGRAMA NA LED
699 МКД
27.04.2022 04:43

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

LED PANELI LED OSVETLUVANJE
LED SIJALICI I MONTAZA I DEMONTAZA NA SEKAKOV VID RASVETA PO NAJPOVOLNI CENI TERRA LED
Telefon za kontakt:070 602 549
led svetilki, neonki, reflektori, lenti, cevki, lusteri, shini, plafonjerki, tavanski svetilki, dzidni svetilki
TETOVO ULICA INDUSTRISKA KAJ TERMINALOT TETEKS
ЛЕД ПАНЕЛИ ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ
ЛЕД СИЈАЛИЦИ, МОНТАЖА И ДЕМОНТАЖА НА СЕКАКОВ ВИД РАСВЕТА ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ
Телефон за контакт 070 602 549
лед светилки, неонки, рефлектори, ленти, цевки, лустери, шини, плафоњерки, тавански светилки, ѕидни светилки

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

TERRA LED
Tetovo
Потврден огласувач
070602549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам