1 / 12
Се продава луксузна куќа со површина од 1100 м2
310.000 €
26.06.2020 15:15

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Се продава луксузна куќа со површина од 1100 м2.
Куќата има 175 м2 на спрат, има комплетно парно греење на нафта и на струја, камин на дрва, најквалитетна изработка на фасада.
Куќата се наоѓа на патот за Попова Шапка.

Цена 310000 евра.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам