1 / 10
Се продава парцела со површина од 3600 м2
90 €
26.06.2020 15:20

Тетово / Тетово

Квадратура:

3600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава парцела со површина од 3600 м2.

Парцелата се наоѓа на крајот од Требошки пат. Има пат кој што води до неа и е погодна за секаков вид на бизнис.

Цена 90 евра м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам