1 / 4
Prodavam plac vo Bardovci
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.04.2022 23:02

Карпош / Скопје

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Bardovci vo gradezhen reon. Placot e so povrshina od 1500m2,delliv na pola,vo sredina pominuva pat. Broj na imoten list 507. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Trajko
Потврден огласувач
075410166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам