1 / 5
Huawei Y5
6.000 МКД
11.03.2020 18:27

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

Y5

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Се продава нов,некористен мобилен телефон Huawe Y5

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Hristina
Потврден огласувач
071221425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам