1 / 8
Delovi za Renault Kangoo
1 МКД
21.06.2022 23:23

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

10 kw / 14 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продаваат половни делови за Renault Kangoo 1.9 обичен дизел.
Мењач - 4000 ден
2 предни врати - 2500ден - ( 1 врата )
2 крила - 1500ден - ( 1 крило )
заден лев фар - 1000ден
предно десно светло - 1500ден
Маска(табла) - 4000ден
Има исто доста други делови за повеќе информаци на телл : 071212261

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
071212261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам