1 / 4
Se izdava dukan.дуќан
1 €
Цената не е фиксна
22.04.2022 15:42

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

110 m²

Греење:

Струја

Се издава атрактивен деловен простор од 110м2 целосно изграден од камен на главна улица во населба сењак2

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Marjan
Потврден огласувач
071217757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам