1 / 12
Yamaha CRX-TX20 — mini sistem
4.000 МКД
Цената не е фиксна
4.500 МКД
27.06.2022 11:38

Струмица / Струмица

Prodavam Yamaha mini sistem so Fm radio,Cd; ima Subvufer out...
Dizajniran e za da se zakaci na Sid,no slobodno moze da stoi i na komoda.
Ima originalno daljinsko.
So originalni negovi Yamaha zvucnici

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам