1 / 11
Продавам стрипови и албуми ММ од Дневник, од ВЧ, и македонск
100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.08.2022 23:04

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам стрипови и албуми:
### КОМПЛЕТ 1 ММ-Дневник
Вкупно 20-25 парчиња, очуваност 1-3 900ден
- Марти Мистерија околу 20-25 броеви ДНЕВНИК издание (од број 2-50)

### КОМПЛЕТ 2 (сите гланцери)
Вкупно 68 парчиња 6,000 ден
- ЗАГОР ВЧ 32 парчиња:
Редовна (18) 15-31,69
Одабране Приче (6) 3-8
Специјал (8) 3-7,9,10х2
- МИСТЕР. НО (15) 15,17-24,26-31
- ДАМПИР (12) 16,17,19,21,22,24,25-29,31
- ТЕКС 23,24,33
- ЛЕО ПАЛП колор 2,3
- КОМАНДАНТ МАРК 2,3,4

### КОМПЛЕТ 3 (гланцери)
Вкупно 8 парчиња 4,500 ден
- КЕН ПАРКЕР 1-8, ДАРКВУД издание

### КОМПЛЕТ 4, Албуми
Вкупно 8 парчиња 2,900 ден
- DARK HOUSE стрип албум Мило Манара "Индијанско Лето" мека корица;
- STRIP AGENT стрип албум Херман "Хеј, Ник, Сањаш ли" тврда корица;
- SAFIR стрип албум Торпедо мека корица број 1;
- LIBELLUS Alfonso Font "Zarobljenik Zvezda"
- LIBELLUS Price iz Drugdje број 7
- ТЕМПЛУМ "Хашиш" број 7
- ТЕМПЛУМ "Are you Shizoid" и "Interview" (Број 1 и 2)

До 1900, потоа на ВИБЕР ако сум во можност ќе ви одговорам.

Категорија: Книги и литература / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Суб Име
Потврден огласувач
070331222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам