1 / 1
Se prodava DUCAN 47 m2
136 €
12.03.2020 14:35

Куманово / Куманово

Se prodava razraboten ducan vo centar na gradot so povrsina od 47m2 moze i so robata sto se naoga vo nego firmata ja ostapivame besplatno ako nekoja saka da go nastavi biznisot.

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
38970211720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам