Logo

Opel Astra 1.7 TD

Број на оглас: 3542004 | Објавен на: 29.03.2020, 12:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.500 €

1.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra 1.7 TD Isuzu 1997 god
Kolata e max socuvan od perv sopstvenik
Celosno servisirano smeneto korpa lamela potisna so garancia proverka kade sakate
Max oderzavan vredi da se vidi
Bez zam

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач