1 / 8
Video kran
1 €
01.06.2022 12:11

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov video kran so dolzina od 7 ili 6 metri.
Doaga so elektronska glava so rotacija od 360 stepeni,joystick,50 kg tegovi i monitor.
Lesno se rasklopuva i lesen za transport,a voedno i cvrsta konstrukkcija.
Izraboten od aluminium i metal.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Bajram
Потврден огласувач
078913622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам