1 / 1
ESEI, SEMINARSKI, DIPLOMSKI, MAGISTERSKI NA ANGLISKI JAZIK
По Договор
21.01.2023 10:53

Скопје Центар / Скопје

Дипломиран професор по англиски јазик и книжевност врши :
- Изработка на есеи, семинарски, проектни задачи, презентации и трудови на англиски јазик, на теми од различни области согласно вашите потреби.

Изработка на:
- истражувачки трудови
- дипломски трудови
- магистерски тудови
- CV и мотивационо писмо
- стручен и судски превод

Професионален пристап, квалитетна услуга и целосно придржување до договорените рокови.

Телефон за контакт: 075 504 015


#izrabotkanaseminarski #seminarskiangliskijazik #diplomskitrudangliskijazik #prevodangliskijazik #sudskiprevodangliskijazik #magisterskitrudangliskijazik #izrabotkanadiplomski #izrabotkanamagisterski #angliskijazik #магистерскианглиски #дипломскианглиски #преводанглискијазик

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

ПРЕВОД - ЧАСОВИ - ЕСЕИ - ТРУДОВИ - АНГЛИСКИ ЈАЗИК
Потврден огласувач
075 504 015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам