kovana ograda,nastresnici,konstrukcija i pokrivi
По Договор
13.03.2020 08:07

Ѓорче Петров / Скопје

izrabotuvam ogradi od kovano zelezo,nastresnici od leksan i lim,konstrukcija na objekti,montaza na panel ipokrivi od lim.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
078252757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам