Logo

Pecka za nokti Печка за нокти NOVA

Број на оглас: 3542523 | Објавен на: 29.03.2020, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Маникир и педикир

Вид на оглас: Се продава


Се продава печка за нокти воопшто некористена. Сликите се од неа!

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач