1 / 7
se prodava kuca
42 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.03.2020 08:26

Чаир / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

48 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Skopje cair

Renovirana kuca Skopje Gazibaba so dokumenti sve ok i uplateni smetki sve 0.0
kontakt tel. 071/974/167

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Besir
Потврден огласувач
071974167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам