1 / 8
Se prodava Shitet
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.12.2020 17:57

Тетово / Тетово

Број на соби:

9

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1983

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Tetovo

Se prodava kuka vo naselba Drenovec - Tetovo, cena po dogovor.
Fasada 10 cm stiropor, tervol vnatresno 10 cm.
Solaren sistem, hidrofor so cisterna.
Sistem na greenje - parno na peleti i drva.
Podrum, garaza 3 parking mesta, dvorno mesto.
Shitët shtëpia ne lagje Drenovec - Tetovë, çmimi sipas mërveshje
075 671 560

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Andrijana
Потврден огласувач
075671560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам