BARAM RABOTA ZA MEDJ.TRANSPORT SO B KAT
1 €
31.03.2020 19:38

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

BARAM RABOTA ZA MEDJUNARODEN TRANSPORT ZA KOMBE SO B KATEGORIJA
SO ISKUSTVO
ZA POVISE INF. TEL
078 455 615

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
078547192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам