1 / 4
Strug Drebang
2.000 €
Цената не е фиксна
09.04.2020 10:30

Виница / Виница

Strugot (Drebangot) e vo odlicna sostojba moze da se vide.

Za poveke informacii kontaktorajte me!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077697018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам