1 / 4
SE PRODAVA STAN VO CENTAR
1 €
13.03.2020 15:04

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodava stan na 3ti sprat, so povrsina od 60m2 + podrum vo centarot na Kicevo. Stanot e super.
Cena po dogovor.
Vlatko:
070 318 320

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan od 111m2 vo Debar Maalo Skopje

1 €

Stan na 1vi kat na Bulevar

45000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам