1 / 1
Persiski kilimi (Makedonski Folklor)
2.000 МКД
05.05.2021 23:28

Карпош / Скопје

Made in Macedonia
Socuvani
100 % volna

Parce 2000
dimenzii 2x3m

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
078317528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам