Logo

Fiat brava 1.4 benzin

Број на оглас: 3543540 | Објавен на: 29.03.2020, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Brava

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 650 €

800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Masinata e top,redovni servisi , letoska smeniv lamela potisna i drug lager , komlet kocnici sose diskovi , pred mesec dena smeniv nov alanser
Registrirana do 9ti mesec
Gumi 2 napred zimski
Informacii 076706206
MOZE ZAMENA ZA TELEFON DO TAA CENA

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 xXx

Потврден огласувач