1 / 4
Се продаваат 2 аквариуми
6.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.03.2020 15:41

Кавадарци / Кавадарци

Се продаваат 2 аквариуми со димензии 80,40,30. Со нив заедно: една пумпа, 5 матични караси, 5 матични комети, една ајкула од 25 + сантиметри, 4 тетри, 3 неонки, 4 зебри, 2 ајкули (10см), 2 кловнови. Квалитетот на рибите е екстра Контакт 075323332

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

Zorica
Потврден огласувач
075323332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам