1 / 4
Ekonomicna kola
5.000 €
24.07.2020 12:41

Кратово

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

OPREMA:

-KLIMA(KLIMATRONIC)
-SERVO KOZEN PODESUVACKI VOLAN
-ABS
-AIR BAG
-ESP
-BORD KOMPJUTER
- RADIO CD FABRICKO
-AUX
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-GREACI NA RETROVIZORI
-PRITISOK NA GUMI
-TEMPOMAT
-ALUMINSKI BANDAZI 16
-CENTRALNA BRAVA
-2 KLUCA
-IMOBILAJZER
-ORGINAL NAVIGACIJA TOM TOM
-I DR.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078399466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам