1 / 11
se prodava toyota 4runner
3.500 €
06.06.2020 21:43

Виница / Виница

Марка:

Toyota

Модел:

4-Runner

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

se prodava toyota 4runner
2.5 dizel 90 ks 94 god
reg na bg tabli
so mn oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

stole.a
Потврден огласувач
078327024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам