1 / 7
Plac Grudajci
По Договор
05.12.2022 11:15

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

4844 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac/livada vo Grudajci 4844 m2
Izleguva od dvete strani na pat vo
gradezno zemjiste
Barajte samo na viber ili watsapp

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

mico
Потврден огласувач
38978393020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам