1 / 2
Ноќна Смена Чувари за 2 Лица
2.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.06.2020 14:38

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Работа во странство

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Многу добро

Бараме работа за Ноќна Смена Чувари

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Maxim
Потврден огласувач
077846714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам