1 / 8
Imt 509 dizel motokultivator
1.500 €
18.04.2020 17:30

Македонски Брод

Prikolica
Plug obrtac
Freza
Kosacica
Tegovi
Grabalici

Kultivatorot e vo ispravna sostojba go prodavam samo komplet.

Barajte na ovaj broj 078 763 231

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
076638662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам