1 / 1
Prodavam orginalen displej za laptop 15.6'' slim 30-pin
4.500 МКД
30.11.2022 13:32

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Displejot e orginalen, bez nikakvi tragi na koristenje. 15.6;; slim 30-pinski. Cena 3600 denari.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам