1 / 2
Се продава стара куќа со голем двор позади паркот
11.000 €
Цената не е фиксна
16.03.2020 17:36

Богданци / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

58 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

185 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Богданци

Се продава стара куќа со голем двор на одлична локација позади паркот.
Повеќе информации на број: 077551067 Лидија
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Александра
Потврден огласувач
078221867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам