1 / 12
Šlep Digalka Kran Utovar Istovar Iznamuvanje
По Договор
29.03.2023 16:00

Ѓорче Петров / Скопје

Prevoz na sekakvi vozila,mašini,baraki,kontejneri...
Sekakvi uslugi so digalka kran

070245782

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Sss
Потврден огласувач
070245782
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам