1 / 8
Digalka Kran Utovar Istovar Šlep Sluzba
По Договор
05.07.2022 13:22

Скопје Центар / Скопје

Sekakvi uslugi so digalka kran
Prevoz na sekakvi mašini,vozila,baraki,kontejneri,bageri itn

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071268539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам