1 / 2
Masina za espreso
1 €
16.03.2020 20:14

Радовиш / Радовиш

Prodavam Carina - profesionalna masina za espreso kupena od CH, so vgradena kafemelnica. Cena po dogovor. Info na: 070879408

Категорија: Храна и готвење / Кафе и какао

Се продава од:

Spase
Потврден огласувач
070879408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам