1 / 2
CAD Audio ICM 417 condenser overhead
3.500 МКД
Цената е фиксна
14.10.2022 22:59

Кочани / Кочани

Prodavam odlicni condenser mikrofoni Americki cAD Audio ICM 417 vo dobra sostojba so normalni tragi na upotreba !
1 mikrofon za 3500den
2 mikrofoni za 6000den

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078243060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам