1 / 2
Servis i instalacija na kompjuteri, vrakanje na podatoci
1 МКД
Цената не е фиксна
27.09.2022 07:10

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Servis i instalacija na laptop i desktop kompjuteri i delovi za istite
Popravka na skrseni laptopi, drzaci, plastiki
Vrakanje na podatoci od hard diskovi, USB memorii, memoriski karticki, mobilni telefoni.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078265588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам